Dzień 8 - Sprawność żeglarza - spoartakiada

Wtorek, 7 lipca 2015 r. Sprawność żeglarza, spartakiada między załogami statków. Dzisiejszego dnia załogi naszych statków zmierzyły się w spartakiadzie. Tuż po śniadaniu odbyła się część indywidualna naszej olimpiady, podczas której uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły w wielu konkurencjach takich jak np. bieg w workach czy odbijanie piłki.

Spartakiada

Po udanej ciszy po obiedniej, drużyny zmierzyły się w różnych zadaniach sprawnościowych. Wymagały one współpracy i zaangażowania całej grupy. Harcerze podczas wszystkich gier zachowywali zasady fiar play.

Sprawność Robinsona

Dzisiejszego dnia także grono odważnych harcerzy wyruszyło na noc do lasu po to, by zdobyć sprawność Robinsona.

Podczas gdy inni borykali się z trudnymi warunkami w lesie reszta obozu udała się na palżę, by tam spędzić noc. Niestety, pogoda popsuła nasze plany i musieliśmy wrócić do obozu. (dh Tomasz Madeja)